کمپین بین المللی دولت کانادا با موضوع به رسمیت شناختن همکاری و کمک مهاجران در جهان
مهاجرت به کانادا

کمپین بین المللی دولت کانادا با موضوع به رسمیت شناختن همکاری و کمک مهاجران در جهان

کانادا در کمپین جهانی جدید خود به تاکید بر بسیاری از تاثیرات مثبت مهاجران بر جوامع محلی پرداخت، این کمپین بین المللی دولت کانادا “it Takes a Community” نام دارد. این اقدام که توسط دولت کانادا و سایر دولت های ملی و محلی ، کسب و کار ها، شبکه های جوانان و بازیگران جامعه مدنی پشتیبانی می شود، بر مهاجران و سایر اعضای جامعه متمرکز است که به ویژه در طی همه گیری کنونی در ایجاد جوامع قوی تر سهیم هستند.

کمپین بین المللی دولت کانادا چیست؟

It Takes A Community در تاریخ 29 مارس راه اندازی شد و طیف وسیعی از صداها را از بسیاری از بخش ها گرد هم می آورد. این کمپین به عنوان یک جنبش جهانی توصیف می شود که مردم را از همه اقشار از جمله مهاجران و پناهندگان فرا می خواند تا داستان های معتبر و مثبتی از نحوه کار خود برای تقویت جوامع ارائه دهند. هدف این کمپین مقابله با اطلاعات غلط و ضد مهاجرتی ، مبارزه با افزایش تبعیض ، تحقیر و نفرت و بیگانه ستیزی در سراسر جهان از طریق تجلیل از چگونگی هرکسی ، فارغ از جایی که به دنیا آمده اند می باشد و در نتیجه آن، می تواند به بهبود جامعه کمک کند.

آگاه سازی جهان از تاثیرات مثبت مهاجرت

براساس مطالب وب سایت این کمپین: اخیرا شاهد روایت های نادرست و آسیب زننده در مورد مهاجران سراسر جهان هستیم، چالشی که رسیدگی به آن در مقابل شیوع همه گیری ویروس کرونا ضروری تر هم شده است. “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، مهم است که ما گرد هم آییم تا اطمینان حاصل کنیم که همه از حمایت و حفاظت لازم جوامع برخوردار هستند و مردم خطرات و آسیب های کمتری را در شرایط شیوع کرونا متحمل می شوند.” در طول 12 ماه آینده ، این کمپین به نقل داستان هایی در رابطه با اینکه مهاجرت چگونه زندگی افراد را غنی می کند خواهد پرداخت. و از مردم جهان دعوت می شود تا با به اشتراک گذاشتن داستان های شخصی خود در شبکه های اجتماعی با استفاده از هشتگ # IttakesaCommunity و با برداشتن گام های مثبت در جهت پیوند و گستردگی ، به این جنبش بپیوندند.

افرادی که علاقه مند به ایفای نقش بزرگتری در این پروژه هستند، می توانند با استفاده از ابزار های دیجیتال، قالب های آماده، محتوا و نمونه پیام ها، به افزایش آگاهی در مورد تأثیرات مثبت مهاجرت بر جامعه خود بپردازند. این ابزار دیجیتال که در دسترس این افراد خواهد بود در حال حاضر به زبان انگلیسی و فرانسوی در دسترس است و در آینده به چندین زبان دیگر نیز در وب سایت کمپین در دسترس خواهد بود.

سخنان وزیر مهاجرت در رابطه با کمپین بین المللی دولت کانادا

مارکو مندیچینو، وزیر مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “با به اشتراک گذاشتن داستان های افراد و صحبت در مورد چگونگی قدرتمندتر شدن کشورها ، شهرها و سازمان ها در کنار یکدیگر، همه ما می توانیم در این کمپین و در زمینه پس زدن تبعیض ها و ایجاد جوامع پذیرا تر و فراگیرتر برای همه شریک شده و نقش داشته باشیم.” کانادا مهاجران را بر اساس مشارکت اقتصادی، نیازهای بشردوستانه، و همچنین برای پیوند خانواده انتخاب می کند.

این کشور همچنین، اهدافی را برای تعداد پذیرش مهاجران در هر گروه مهاجرتی تعیین می کند. این اهداف به وسیله مشورت با عموم مردم ، سازمان ها و کسب و کار های مختلف جامعه، استان ها، مناطق و گروه های حمایت از اسکان تعیین می شود. هدف مهاجرتی سال 2021 ، پذیرش 401.000 مهاجر است. از این تعداد ، تقریباً 60 درصد به عنوان مهاجر گروه اقتصادی وارد کانادا شده و به حمایت از بهبود اقتصادی کانادا در شرایط شیوع ویروس کرونا کمک خواهند کرد.

خب ، یه کامنت بزار

خب ، ما ایمیلتو منتشر نمی کنیم خیالت راحت. فیلدهای موردنیاز ( * )