سریعترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق موسسه مهاجرتی تقوی در تورنتو کانادا
انواع ویزای کانادا, مهاجرت به کانادا

سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا کدام است؟

برای اینکه با سریعترین روش مهاجرت به کانادا آشنا شوید با ما و این مقاله همراه باشید. ماسعی داریم تا به شما سریعترین و واقعی ترین روش مهاجرت به کانادا را نشان دهیم و برای مشاوره کنار شما هستیم. روش اکسپرس اینتری معمولا به سریع‌ترین روش مهاجرت به کشور کانادا شناخته می‌شود. اما نمی‌توان گفت چون اکسپرس انتری سریع است؛ برای تمام متقاضیانی که می‌خواهند در کانادا زندگی کنند مناسب هم هست. برای انتخاب روش مهاجرتی خود، حتما به موارد دیگری غیر از مدت زمان به نتیجه رسیدن آن هم توجه کنید. در ادامه متوسط زمانی که هر کدام از روش‌ها به نتیجه می رسند را می‌بینید. یادتان باشد این زمان به صورت تقریبی گفته شده است و ممکن است در طول زمان و در شرایط مختلف متفاوت باشد.

مدت زمان پروسه روش های مهاجرت به کانادا

ردیفنام روش مهاجرتتوضیحاتمدت زمان
1اکسپرس اینتری  از زمان بررسی و انتخاب متقاضی تا دریافت ویزاحدودا 6 ماه
2ویزای تحصیلیبا توجه به زمان اپلای کردن و کشور مبدا متقاضیحدود 10 هفته
3ویزای کار پس از تحصیلبه طور متوسط38حدود روز
4ویزای اسپانسرشیپ همسر و خانوادهدر حال حاضرمعمولا 12 ماه
5ویزای ویزیتوریدر حال حاضر به دلیل بیماری کروناحدود 247 روز
6ویزای کاردرحال حاضرحدود 15 هفته

برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است؟

روش‌های مهاجرتی مختلف، از نظر هزینه تفاوت زیادی با هم دارند. در برخی از آن‌ها تنها دریافت ویزا برای شما هزینه بر است و در برخی از آن‌ها فقط با میزان قابل توجهی سرمایه می‌توانید به کانادا مهاجرت کنید. در بیشتر روش‌ها شما باید ثابت کنید توانایی مالی این را دارید که در طول اقامت‌تان در کانادا، مخارج زندگی خود را تامین کنید. در غیر این صورت باید یک پیشنهاد شغلی پذیرفته شده از یک کارفرمای کانادایی داشته باشید؛ تا ثابت کنید در کانادا حقوق دریافت می‌کنید. در بعضی از روش‌ها داشتن کمک هزینه ( فاند و بورسیه) یا تجربه حضور و کار در کانادا هم قابل پذیرش است. مانند روش: تحصیلی/ اکسپرس اینتری

در برخی دیگر از روش‌ها شما لازم است حتما میزان قابل توجهی از پول را همراه خود به کانادا بیاورید یا در این کشور سرمایه‌گذاری کنید. مانند روش سرمایه‌گذاری/ کارآفرینی/ خرید بیزینس در کانادا.
در تعدادی از روش‌ها هم شخص متقاضی هزینه‌ی قابل توجهی برای مهاجرت نمی‌کند. برای مثال در روش اسپانسرشیپ همسر و خانواده، فردی که شهروند یا مقیم دائم کاناداست و قصد اسپانسر شدن دارد؛ باید شرایط تامین مالی متقاضی را داشته باشد.

هزینه مهاجرت به کانادا در سال 2021

هزینه مهاجرت به کانادا بر اساس روشی که شما برای مهاجرت انتخاب می کنید متغیر است و به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. ما در هر یک از روش های مهاجرتی، جدول هزینه روش مهاجرتی را در زیر آن قرار داده ایم تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید. لازم به ذکر است که این هزینه ها طبق سایت اداره مهاجرت کانادا در سال 2021 می باشد و ممکن است تغییر کند.

مهاجرت کاری به کانادا

بسیاری از متقاضیانی که به کانادا مهاجرت می‌کنند؛ از طریق ویزای کار کانادا که همان ویزای کارتایید شده توسط LMIA است؛ وارد خاک این کشور می‌شوند. این افراد از همان ابتدای کار یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک شرکت یا کارفرمای کانادایی دارند. در این روش مهاجرتی کارفرمای متقاضی برای دریافت LMIA اقدام می‌کند و در صورت پذیرش از سمت سازمان مربوطه، متقاضی می‌تواند به وسیله ویزای کار وارد کشور کانادا شود. مهاجرت از طریق ویزای کار مزایای زیادی دارد که از مهمترین آن می‌توان به امکان همراهی همسر و فرزندان با متقاضی، و تامین هزینه‌های بیمه درمانی خصوصی متقاضی و همراهانش اشاره کرد.

شرایط مهاجرت کاری به کانادا

1. کارفرما باید حتما قبل از ورود متقاضی، مجوز LMIA را دریافت کرده باشد.
2. موقعیت شغلی متقاضی باید نیازمند ویژگی و مهارتی باشد که در بین شهروندان و مقیمان دائم کانادا )کمیاب( کمتراست؛ تا مجوز LMIA به کارفرمای متقاضی تعلق بگیرد.
3. تمکن مالی متقاضی برای تامین هزینه‌های زندگی
4. داشتن دعوتنامه معتبر از سمت یک کارفرمای کانادایی
5. مدارک مربوط به سابقه کاری متقاضی
6. داشتن گواهی سلامت جسمانی و عدم سو پیشینه توسط متقاضی

هزینه مهاجرت کاری به کانادا

هزینه دریافت ویزای کار(برای هر فرد)155$
هزینه دریافت ویزای کار گروهی برای گروه‌های 3 نفره یا گروه‌های هنرمند اجرایی با تعداد افراد بیشتر465$

خب ، یه کامنت بزار

خب ، ما ایمیلتو منتشر نمی کنیم خیالت راحت. فیلدهای موردنیاز ( * )